"Hát a topic címére visszautalva, ősszel biztosan nem lesz NVidia Omen kártya, legfeljebb a novemberi hivatalos bejelentésnek örülhetünk, "
Lássuk csak:
NV30 a Comdex-en?
2002-09-09
Az NVMax jelentése szerint, egy nVidia-hoz közeli partner elfecsegte, hogy a chipgyártó óriás következő generációs grafikus chipjének a bemutatóját, az ezévi Comdex-re tervezik. Ez Las Vegas-ban kerül megrendezésre, november 18 és 22 között! Reméljük igaz a hír, és akkor már többet tudunk mondani a chipről...
GameStar Online
Várjuk.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
