28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
És még ugyanennyit várhatsz hogy emberi legyen az ára!

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Kosh Naranek
Kosh Naranek [651]
Jah...az lesz a "paper launch"...utána jó esetben kb. 100 nap múlva érkeznek az első kártyák.
Sirmelon
Sirmelon [9786]
Blade Runner:

"Hát a topic címére visszautalva, ősszel biztosan nem lesz NVidia Omen kártya, legfeljebb a novemberi hivatalos bejelentésnek örülhetünk, "

Lássuk csak:

NV30 a Comdex-en?
2002-09-09
Az NVMax jelentése szerint, egy nVidia-hoz közeli partner elfecsegte, hogy a chipgyártó óriás következő generációs grafikus chipjének a bemutatóját, az ezévi Comdex-re tervezik. Ez Las Vegas-ban kerül megrendezésre, november 18 és 22 között! Reméljük igaz a hír, és akkor már többet tudunk mondani a chipről...


GameStar Online

Várjuk.

Sirmelon


Si vis pacem, para bellum!

Vissza

Fórumszabályzat