Mire megjön az Omen, addigra már rég nem a Radeon 9700, de még csak nem is a 9700Pro-val kell megmérkőznie majd, hanem a Radeon 10000-el.
Nagy meccs lesz, az tuti, de sztem az nVidia megnyeri, a 0,13-as technologia által biztositott magasabb frekik miatt.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Remélem, hogy az NV30 elég erős lesz amikor megjelenik, legalább annyira, hogy azért meg tudja szorongtani a Radeon9700-at. Mi meg mehetünk "félpénzel" a (grafikus kártya) vásárba, mint ahogy a dalban is van. 
