@Csirke: Véglis felmentheti a lelkiismereted a tény, hogy nem a parancsod áldozatai lettek a Toldik, hanem az előrerontó T-34-esek "okozatai", amelyek elől már nem tudtak kitérni. A Toldik elvesztése ilyen szempontból nem magyar hiba.
(Persze, ha nagyon akarnám, rá tudnám húzni, hogy "Így is túlzottan előtérben voltak, egyértelmű fenyegetettségben", de ez pedig kizárólag a 3 perces reakcióidő miatt igaz, tehát ez is csak "cseszegetés".
)
@Solyom, Lacko, Konrad: Örömmel "látlak" bennetek!
Megtiszteltek! A következőre - mindegy, mi lesz az - egy olyan ötlet is eszembe jutott, amellyel megoldható lenne, hogy bármely körben egy fő újonnan csatlakozót akár menet közben is "fogadni tudjunk".
Ma meg kicsit baromkodtam a CMBB-vel és a motivációs poszter-gyártással. Az eredmények:
Faith (kedvencem.
)
210mm
Collateral damage
Viewpoint