28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

policeman20
policeman20 [1]
ÜDv mindenki.

Elakadtam kicsit a CS-al...Van egy tudós akivel beszélnem kéne, de be van zárva a bunker ajtaja, ahol van. A környéken lévő sztalkerek elmondják, hogy mókás arcok a tudósok, de csak ritkán jönnek elő Hogy tudom kicsalogatni?

Amúgy pénz én a szabadság bázison szoktam gyűjteni céllövészettel, vagy a Szolgálat bázisa melet lévő nemtudom milyen bázison, a bázis támadóit hidegre teszem, majd a legközelebbi kereskedőhöz elviszem a cumóikat.

D.A.G.

Vissza

Fórumszabályzat