Elakadtam kicsit a CS-al...Van egy tudós akivel beszélnem kéne, de be van zárva a bunker ajtaja, ahol van. A környéken lévő sztalkerek elmondják, hogy mókás arcok a tudósok, de csak ritkán jönnek elő
Hogy tudom kicsalogatni?
Amúgy pénz én a szabadság bázison szoktam gyűjteni céllövészettel, vagy a Szolgálat bázisa melet lévő nemtudom milyen bázison, a bázis támadóit hidegre teszem, majd a legközelebbi kereskedőhöz elviszem a cumóikat.
D.A.G.
