-S3 ez később +512kb VGA RAM-mal megtuningolva
(zúzott mint állat)
-Matrox Mystique(később kiegészítve egy Elephant Voodoo1-el
-TNT(a legendás Diamond Viper550 8MB, majd 16M
-Gf2MX 32MB(Butterfly v. mi), majd csere TV-out-ra
-Gf2Ti 64MB DDR TV-out(Inno3D)
-Gf3Ti200 64MB DDR TV-out(Abit)
-Gf4Ti4200 64MB DDR TV-ou DVI(Inno3D)
Tehát nagyjából így nézett ki(ha jól emlékszem) az utóbbi néhány év VGA mozgása nálam.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
