28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
-Integrált akármi
-S3 ez később +512kb VGA RAM-mal megtuningolva (zúzott mint állat)
-Matrox Mystique(később kiegészítve egy Elephant Voodoo1-el
-TNT(a legendás Diamond Viper550 8MB, majd 16M
-Gf2MX 32MB(Butterfly v. mi), majd csere TV-out-ra
-Gf2Ti 64MB DDR TV-out(Inno3D)
-Gf3Ti200 64MB DDR TV-out(Abit)
-Gf4Ti4200 64MB DDR TV-ou DVI(Inno3D)

Tehát nagyjából így nézett ki(ha jól emlékszem) az utóbbi néhány év VGA mozgása nálam.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Anonymus23
Anonymus23 [4532]
Én kihagytam a GF3-t.
Igaz én GF2MX400-al indítottam, majd GF2Ti, s végül GF4. Ilyen formán: Asus-Inno-Inno.

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Vissza

Fórumszabályzat