28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

vally
vally [9774]
Egy Inno-s NV30 talán.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Mert még oly fiatal vagy...
S mi lesz a következő?

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

vally
vally [9774]
ASUS V7700
Inno3D 4400.

Ennyi

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

loud
loud [607]
Csak a ti kedvetekért beírom én is a kártyáimat.

Az első kártyám anno a 90-es évek elején volt a 286-somban, a nevét meg elfelejtettem. Volt a 386-ban, 486,586, P133-ban valami de ezek is kiestek. P166 MMX-ban egy Tseng ET6000 volt. Következő lépcső: PII CeleronA 333: Riva TNT(ASUS V3400). Akkoriban(97-98 körül megjelenés után pár hónappal) szakított mint állat. Utána Riva TNT2. A Geforce 256 nekem nem volt. Úgy múlt év eleje tájékán ASUS V7100.
Fél év múlva ASUS V7700. Ez év tavasszal egy ASUS V8200T2, nyár végén egy ASUS V8420. Hát lehet, hogy még cserélek kártyát ebben az évben, de hát ez még nem biztos(Talán egy R9700 vagy az OMEN).

ASUS P4P800-E, P4 2,8 1MB L2, Asus A9600XT, Audigy 2

Vissza

Fórumszabályzat