Szerintem totál felesleges ez a topic. Hosszasan lehetne vitatkozni kész érvekkel. Mind a 2 kajáldának meg van a tábora. Ez kb olyan mint pl.: BMW vs. Merci / ATI vs NVIDIA.
Alapjába véve szvsz mind a 2 kajálda jó. Ha éhes az ember akkor nem válogat.