28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - részletek, képek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Dranzi
Dranzi [375]
Mi nem tetszik az irányításban?

"Aki átbasz, az basszon bét is"

R1200GS
R1200GS [6]
Remélem ezt már normálisan meg fogják csinálni. Nagyon vártam anno a Shadow of Chernobyl-t és a Clear Sky-t is, de mindkettőben csalódtam. Szerintem fantasztikus történetet fabrikáltak, a grafika is bejön, de az irányítással annyira elszúrták az egészet.

Vissza

Fórumszabályzat