Nos, igen ez nekem sem nagyon tetszik, mintha superman-ok ellen harcolnánk... De hát ez a játék egyik jellemzője, lehet jobb is, hogy így van, nemtudom."Aki átbasz, az basszon bét is"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Nos, igen ez nekem sem nagyon tetszik, mintha superman-ok ellen harcolnánk... De hát ez a játék egyik jellemzője, lehet jobb is, hogy így van, nemtudom."Aki átbasz, az basszon bét is"
"Aki átbasz, az basszon bét is"