28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - részletek, képek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
nemtom, ez a stalker húzás-nyúzás meddig él még, milyen eladásai vannak a kiegeknek, nekem speciel már semmit nem mondd, nem mozdul meg bennem semmi miatta, sztem túl későn adták ki már az alapjátékot is és még így is félkészen és mióta kétszer végigtoltam már semmi kedvem visszatérni a radioaktivitástól ultrabugos környezetbe, meg kiaknázatlan játéktérbe, a sok sétafikálásba, járműveket lehet egyáltalán már vezetni? sivár és hangulattalan helyszínekkel untatnak benne jobbra-balra. inkább kidolgoznának már egy új részt, amiben megvalósítják a felét annak, amit akartak az elsőben.

Vissza

Fórumszabályzat