28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - részletek, képek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

neumark
neumark [2882]
Engem az alapjáték a hangulata, a története és a feeling-je miatt rohadtul elvarázsolt. Sajnos nem tudtam kitolni, mert a vasam már vagy 4-5 éves és egy idő után játszhatatlanná válik a game a rengeteg szaggatástól. A Clear Sky-al már meg se próbálkoztam. Nem sokára talán összejön egy jó konfigra és akkor viszont kijátszom őket. Ezért is örülök, hogy jön most egy újabb kiegészítő. Lesz majd mivel nyomatni, ha jobb erőmű lesz végre a seggem alatt.

Vissza

Fórumszabályzat