28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
vazz, annyira idegesítő ez az Ati rulezz, az aláírásodban meg a G4, javítsd má ki, tudom, tudom, sokszor elmondtad, de így kicsit hülyének néznek, ha ránéznek a hozzászólásodra, én legalábbis cikinek érezném ezt az ati rulezz-ezést...
Hubert
Hubert [1984]
MUHAHAHAAAAAAAAA ...

azaz, sátáni kacaj !

Ati rulezz !

A topik címe január elsején lesz majd igazán aktuális !

Next stop, Wonderland.

Vissza

Fórumszabályzat