28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Kosh Naranek
Kosh Naranek [651]
Te borsót szoktál falra hányni?
Én pacalpörköltet.
Hubert
Hubert [1984]
Heh, gondolom imádjátok a linkekkel és mûszaki adatokkal teletûzdelt hozzászólásaimat ...
Hogy is mondják: falra hányt borsó ?

Ne fáradj, Blade ! Nerked hivatalból is illik csokornyakkendõs hozzászólásokat produkálni

Next stop, Wonderland.

Vissza

Fórumszabályzat