Erről van szó, én is hasonló véleményen vagyok. Rengeteg próbálkozás születik ebben a műfajban, amelyek többsége kritikán aluli (Hour of Victory, Battlestrike sorozat, Code of Honor stb.). Ezekhez képest az Infinity Ward játékai kis túlzással valóságos műalkotások. Az tény, hogy sokak gyomrát megfekszik az ezerszer látott megoldások, de ez nem változtat azon, hogy - ezzel a véleményemmel jó eséllyel nem vagyok egyedül - az IW profi szinten alkalmazza ezeket.
LM: Belátható időn belül nem tervezem.
