Szóval ezzel lehet felvenni jeleneteket, és képet menteni.

"Aki átbasz, az basszon bét is"
Fórum » Beszélgetés a játékokról

"Aki átbasz, az basszon bét is"

"Aki átbasz, az basszon bét is"
,vagy vmi jó fegyó
,álltalában a nehéz helyek ezt a választékot takarják!Amugy 3 30 kg növelős kővel "sikerült" összehordanom mindent ,ha rájövök h kell képet felrakni,lehet h lesz pár nyálcseppetek!Na csak vicc volt,de elég szép a választék!