Egyébként meg nekem is megkellett támadnom egy stalker poziciót aminek a stalkerek nem örültek, így zöldből rögtön sárgává, vagyis semlegessé váltak. Én azért válalltam ezt be mert hogyha rögtön (elötte se állsz be máshoz) a Szabadsághoz beállsz, és velük kiírtod a Szolgálat frakciót Agropormból, kapsz tőlük egy narancssárga exo szekeletont. Úgyhogy erre hajtok, csak hát nem könnyű azért az. 
