Köszi
De épp ez a bajom hogy nem lehet kiszedni, nem megy le az energiája. Csak ott áll mint lófasz a hideg vízben és semmi nem történik.
Talán azt a részt részt megpróbálom újra.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky
az a teleportos rész elég gáz.... szivatós... nem tudom miért kellett ezt belerakni... mind1
a lényeg hogy a teleportok össze vissza dobálnak az igaz de közelebb kerülsz sztrelokhoz... idegesitő hogy mindig melléd teleportálódnak monolitok vagy kik
de én tudtam haladni.. rengeteg save/load
és amikor mászott volna fel a létrán az utolsó pillanatokban sikerült lekapnom a szemetet
nem feltétlen kell az összes teleportba beugrani.. ha jó rálátásod van ki lehet szedni.. az utolsó kapuba én sem ugrottam be mert minek ha igy is ki tudtam szedni...
a lényeg hogy a teleportok össze vissza dobálnak az igaz de közelebb kerülsz sztrelokhoz... idegesitő hogy mindig melléd teleportálódnak monolitok vagy kik
de én tudtam haladni.. rengeteg save/load
és amikor mászott volna fel a létrán az utolsó pillanatokban sikerült lekapnom a szemetet
nem feltétlen kell az összes teleportba beugrani.. ha jó rálátásod van ki lehet szedni.. az utolsó kapuba én sem ugrottam be mert minek ha igy is ki tudtam szedni...

Advanced Micro Devices - AMD * Learn to Play!
Az én problémámra nem tud senki válaszolni?
Vagy még nem tart ott senki?
Vagy még nem tart ott senki?

Sziasztok
Én szintén el akadtam, de a röhej az hogy a legvégén.
Van egy feladat amikor meg kell keresni egy teleportot ami a csövekhez vezet.
Ez meg is van de nem történik semmi, amikor bele megyek ugyan oda visszadob. Ez szterlok közelében van az erőmű mellett.
A fő feladat pedig hogy szterlok energiáját gyengítsem le azzal a puskával amit a pálya elején adnak és persze rá látni szinte minden honnan. El is kezdtem gyengíteni és az elején működött is, kicsit le tudtam gyengíteni amíg ráláttam. Most meg már ez sem működik.
Másodszor kezdtem újra a játékot, előtte máshol akadtam el de találtam leírást a neten és azt olvasva próbáltam nem rossz felé menni és nem kinyírni azt aki fontos személy. Miután újra kezdtem a napokban eljutottam a végéig és most ez. A leírás meg nem segít.
Valaki pls help!
Ha viszont ez bug akkor a következő Stalker már nem érdekel, az első is ilyen volt.
Én szintén el akadtam, de a röhej az hogy a legvégén.
Van egy feladat amikor meg kell keresni egy teleportot ami a csövekhez vezet.
Ez meg is van de nem történik semmi, amikor bele megyek ugyan oda visszadob. Ez szterlok közelében van az erőmű mellett.
A fő feladat pedig hogy szterlok energiáját gyengítsem le azzal a puskával amit a pálya elején adnak és persze rá látni szinte minden honnan. El is kezdtem gyengíteni és az elején működött is, kicsit le tudtam gyengíteni amíg ráláttam. Most meg már ez sem működik.
Másodszor kezdtem újra a játékot, előtte máshol akadtam el de találtam leírást a neten és azt olvasva próbáltam nem rossz felé menni és nem kinyírni azt aki fontos személy. Miután újra kezdtem a napokban eljutottam a végéig és most ez. A leírás meg nem segít.
Valaki pls help!
Ha viszont ez bug akkor a következő Stalker már nem érdekel, az első is ilyen volt.

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
