Egyébként ha már a bakis topikban vagyunk, nem hagyhatom szó nélkül: bocsát, és nem bocsájt bármilyen értelemben és bármilyen igekötővel egyformán. Most nincs kedvem előkeresni, mert megyek aludni, hogy a második teljesen helytelen-e, vagy legalább valami megtűrt, tájnyelvi alak.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
