28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

CrY
CrY [421]
Én a szolgálattal írtottam ki a szabadságot!!Volt egy rohadt nagy bug-om, az ho nem jöttek a szolgálat katonái és én egyedül írtottam ki a bázisukról őket!!Amikor bementem a bázisukra bezárult mögöttem az ajtó!A gép úgy érzékelte ho kívül mindenkit megöltem..me hogyha kívül nem ölünk meg mindenkit akko még be van zárva az ajtó...na kinyílt az ajtó, bementem aztán ott is mindenkit egyedül megöltem de amikor mennék ki látom ho be van zárva az ajtó..felmentem a lépcsőn és valami kis teraszról leugrottam..és csodák-csodájára egy kis életem sem ment le..oks kiírtottam őket..mondák a szolgálatosok ho mennyek el a bázisukra és kapok money-t!!Elmentem büszkén ho egyedül kiírtottam őket juhéé!!Gondoltam magamban milyen sok RU-t fogok kapni..Elmentem és látom ho 500 rubel??!!Montdam magamban ho a kurv@ életbe!Elhasználtam 10 elsősegélycsomagot és ez a hála??De előtte elfoglaltuk az egész Sötétvölgyet és gondoltam ho mit fog nekem ezért a szabadság szólni!!Elmentem a szolgálatól és azóta a stalkerekkel uraljuk az egész mindenséget!!

Vissza

Fórumszabályzat