Ezt nem is tudtam. Mondjuk itt Magyarországon szerintem azért nagy fölénnyel vezet a meki. Persze semmi ténnyel nem tom alátámasztani, csak nekem ez az érzésem
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Ezt nem is tudtam. Mondjuk itt Magyarországon szerintem azért nagy fölénnyel vezet a meki. Persze semmi ténnyel nem tom alátámasztani, csak nekem ez az érzésem
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.