ASUS P4P800-E, P4 2,8 1MB L2, Asus A9600XT, Audigy 2
NV 30 még őszzel !!!
Én is szeretem az Nv-t, de azt még jobban szeretném ha valaki egy olyan minőségű kártyával kijönne mint egy Nv, és akkor majd lehet egy kis árverseny. Te mit szeretnél jobban egy omen-t 150.000-ért vagy egy Omen-t 80.000-ért? Na melyik éri meg jobban neked? Azt a 70.000 nem költenéd, inkább valami másra?/Proci, Alaplap, Ram, stb.../
Wow!
Na most aztán reszkethet az nVidia!
Sirmelon
Na most aztán reszkethet az nVidia!
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Egy kis OFF:
Itt egy mai hír a HWSW-ről:
[SBN] Az Imagination Technologies ugyan törölte útitervéből a PowerVR grafikus processzorcsalád negyedik változatát (Kyro III), azonban felgyorsította a következő generációs chip fejlesztési munkálatait. A vállalat várakozásai szerint a PowerVR Series 5-re épülő első termékek már 2003-ban megjelenhetnek.
A cég üzletfejlesztésért felelős alelnöke, John Metcalfe a Semiconductor Business Newsnak elmondta, az ötödik generációs PowerVR grafikus processzor számos újdonságot hoz majd elődeihez képes, többek között teljesen programozható lesz és így természetesen pixel shader egységet is tartalmaz. Emellett az architektúra a korábbi chipeknél bevezetett memóriasávszélesség-kimélő tile based technológiát is tartalmazza majd.
Metcalfe elmondta, hogy a PowerVR Series 4 fejlesztését akkor függesztette fel a cég, amikor a technológiát licencelő ST Microelectronics februárban úgy döntött, kivonul a PC-khez szánt grafikus chipek piacáról. Akkor a cég képviselője lapunknak nyilatkozva hangsúlyozta, hogy zavartalanul folyik tovább a munka a PowerVR-en belül, hiszen a cégnek számos más piacon (többek között a set-top-box-gyártók és a konzolgyártók között) vannak ügyfelei. A vállalat PowerVR MBX beágyazott grafikus processzorát licenceli többek között az Intel és az ARM is.
Ebben az időszakban a vállalat elsősorban az MBX chip véglegesítésére koncentrált, és egyben felgyorsította a PowerVR sorozat ötödik generációjának fejlesztési munkálatait. Metcalfe elmondása szerint utóbbi 0,13 mikronos csíkszélességgel készül majd, és már jövőre piacra kerülhet. Egyelőre azonban nem tudni, hogy az Imagination készíti-e a chipeket vagy esetleg egy licenctulajdonos.
Nem rossz ez a pixel-shader, de remélem a DX9-et is támogatni fogja. Mert, hát 2003-ban már a DX9 lesz a menő...."[/i]
Úgy néz ki jővőre talán lesz valaki, aki bele tud szólni az ATI vs. nVidia párharc-ba. Remélem sikerrel, mert megint lesz egy kis áresés és gyorsított fejlesztés.
Itt egy mai hír a HWSW-ről:
[SBN] Az Imagination Technologies ugyan törölte útitervéből a PowerVR grafikus processzorcsalád negyedik változatát (Kyro III), azonban felgyorsította a következő generációs chip fejlesztési munkálatait. A vállalat várakozásai szerint a PowerVR Series 5-re épülő első termékek már 2003-ban megjelenhetnek.
A cég üzletfejlesztésért felelős alelnöke, John Metcalfe a Semiconductor Business Newsnak elmondta, az ötödik generációs PowerVR grafikus processzor számos újdonságot hoz majd elődeihez képes, többek között teljesen programozható lesz és így természetesen pixel shader egységet is tartalmaz. Emellett az architektúra a korábbi chipeknél bevezetett memóriasávszélesség-kimélő tile based technológiát is tartalmazza majd.
Metcalfe elmondta, hogy a PowerVR Series 4 fejlesztését akkor függesztette fel a cég, amikor a technológiát licencelő ST Microelectronics februárban úgy döntött, kivonul a PC-khez szánt grafikus chipek piacáról. Akkor a cég képviselője lapunknak nyilatkozva hangsúlyozta, hogy zavartalanul folyik tovább a munka a PowerVR-en belül, hiszen a cégnek számos más piacon (többek között a set-top-box-gyártók és a konzolgyártók között) vannak ügyfelei. A vállalat PowerVR MBX beágyazott grafikus processzorát licenceli többek között az Intel és az ARM is.
Ebben az időszakban a vállalat elsősorban az MBX chip véglegesítésére koncentrált, és egyben felgyorsította a PowerVR sorozat ötödik generációjának fejlesztési munkálatait. Metcalfe elmondása szerint utóbbi 0,13 mikronos csíkszélességgel készül majd, és már jövőre piacra kerülhet. Egyelőre azonban nem tudni, hogy az Imagination készíti-e a chipeket vagy esetleg egy licenctulajdonos.
Nem rossz ez a pixel-shader, de remélem a DX9-et is támogatni fogja. Mert, hát 2003-ban már a DX9 lesz a menő...."[/i]
Úgy néz ki jővőre talán lesz valaki, aki bele tud szólni az ATI vs. nVidia párharc-ba. Remélem sikerrel, mert megint lesz egy kis áresés és gyorsított fejlesztés.
ASUS P4P800-E, P4 2,8 1MB L2, Asus A9600XT, Audigy 2
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
