De pl. Zimbabweban meg Tanzániában munkanap!
S az ottani kéverek tutira meg fogják rohamozni a szoftvershopokat!
És akkor még Irakot nem is emlitettem!
2003?
Na b.. még egy évet izgulhatok.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Si vis pacem, para bellum!