28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
A Kalmar neve már javítva van, de azért a "delejtezőt" még sikerült bennehagyni.
szbszig
szbszig [33649]
"Kedden eldőlt, hogy mégis láthatják a magyar szurkolók a Levadia Tallinn–DVSC-TEVA labdarúgó Bajnokok Ligája delejtezőt. A szerdán 18 órakor kezdődő találkozót – mely a BL harmadik selejtezőkörének első meccse - a Digi TV adja. Ha az előző körben a svéd Alkmert búcsúztató magyar bajnok továbbjut, már biztos résztvevője az Európa Liga csoportküzdelmeinek, míg továbbjutása esetén még egy kört kell mennie a BL-főtábláért. A DVSC honlapja szerint Debrecenben óriás kivetítőn lesz látható a találkozó."

(forrás)

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat