28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ubisoft - fellépünk a kalózok ellen (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4578]
Most lehet, hogy hülyeséget írok (aki jobban tudja kijavíthat), de én úgy tudom a konzolos játékok ára azért magasabb, mert maga a konzol az esetek nagy részében áron alul kerül értékesítésre, azzal a címszóval, hogy a játékokon majd behozzák az árát. Ugye számítógép manapság rengeteg háztartásban van, mert több mindenre is lehet használni, de konzol meg inkább csak annak van, aki játszani akar. Úgyhogy elcsábítják az alacsony árral, aztán a játékot meg veheti dupla pénzért.

Lacko: Igen, örök vesszőparipámat említeném megint (RA3). Beletették a kooperatív módot, de ha az ember magányosan akar játszani akkor mi van? Kap egy nyavalyás gépi társat minden pályára... Aki vagy kinyíratja magát az elején (ez a jobbik eset), tehát haszna nem sok van, maximum a helyemet foglalja vagy előfordult olyan is, hogy ledózerolta a fél ellenséges bázist. Engedtessék már meg, hogy a saját stílusomban játsszak és ne kelljen versenyt futnom az idióta segítséggel

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat