Lacko: Igen, örök vesszőparipámat említeném megint (RA3). Beletették a kooperatív módot, de ha az ember magányosan akar játszani akkor mi van? Kap egy nyavalyás gépi társat minden pályára... Aki vagy kinyíratja magát az elején (ez a jobbik eset), tehát haszna nem sok van, maximum a helyemet foglalja vagy előfordult olyan is, hogy ledózerolta a fél ellenséges bázist. Engedtessék már meg, hogy a saját stílusomban játsszak és ne kelljen versenyt futnom az idióta segítséggel

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
