Az első résszel annak idején rengeteget játszottam. Képes voltam hajnalokig fent lenni miatta és órákig piszmogni egy-egy pályával, egyrészt azért, mert baromi nehéz volt, másrészt viszont baromi élvezetes. Aztán jött a második rész, ami tökéletesítette a formulát.
A címből ítélve ez is izometrikus nézetű lesz (a first-person nézetű rész ugye külön alcímet kapott, számozás nélkül), ez jó pont. Visszatérnek az első két rész játékmenetéhez, mégegy jó pont. Nagyjából ennyit tudunk. És nem, nem leszünk türelmetlenek, nem fogjuk kétnaponta beírsogálni, hogy "jajj mikor adják már ki". Csinálják meg tisztességesen, és akkor adják ki, "when it's done", és akkor tuti vétel lesz.