28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nem lesz Modern Warfare 2 demo? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

richy25
richy25 [1087]
hát naon nem... van aki mondjuk multi miatt megveszi.. van aki csak nem akar zsákbamacskát venni és azért tölti le (mert függetlenül h milyenek voltak az előző részek, bármikor jöhet egy szar rész)

Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!

magua_hun
magua_hun [28]
Most akkor lehet hogy én vagyok a hülye Lord, de szerintem aki letölti torrenten a cuccot, az nagy valószínűséggel nem fogja megvenni eredetiben. Vagy ti nem így látjátok?

Vissza

Fórumszabályzat