28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

Dranzi
Dranzi [375]
Exo-t kaphatsz néha Agropromban, a stalkeroknál. Nem mindig van, de azért van.
Fegyókról meg fogalmam sincs, jóideje már nincs fönt a game, nem emlékszem rá.

"Aki átbasz, az basszon bét is"

erpy
erpy [158]
Hali.

Azt akarom kérdezni, hogy exo-t hol lehet szerezni, ha nem akarok se a Szolgálathoz, se a Szabadsághoz beállni. Maradnék sima Stalker. Illetve, van 1-2 fegyó amit csak a frakciók tagjai kezében láttam, de nem találok ilyet. pl: SVD, SVdU, PKM,

Bocs, de nem akarom visszaolvasgatni az elöző 20 oldal tartalmát, és légyszives ne kritikát, hogy az sz*r, az meg nem jó.

Köszöntem

Vissza

Fórumszabályzat