Hali.
Azt akarom kérdezni, hogy exo-t hol lehet szerezni, ha nem akarok se a Szolgálathoz, se a Szabadsághoz beállni. Maradnék sima Stalker. Illetve, van 1-2 fegyó amit csak a frakciók tagjai kezében láttam, de nem találok ilyet. pl: SVD, SVdU, PKM,
Bocs, de nem akarom visszaolvasgatni az elöző 20 oldal tartalmát, és légyszives ne kritikát, hogy az sz*r, az meg nem jó.
Köszöntem