Fórum » Nem számítástechnikai témák
Vallások
Ezópusz fabulái?
Hoppá, valaki itt nagyon vicces... csak olvasni nem tud. Nem baj, megpróbálom még egyszer
.
Helytelenítés nem azonos a gyűlölködéssel. Abban bizonyára egyetértünk, hogy nem jó gyűlölködni
.
Hogy mi a természetes és mára mi van a természetben két különböző dolog, nemdebár?
Hogy mi normális azt a Bibliából olvasom ki. Azért mesekönyvnek kicsit sok rétű. Láttál már olyan mesekönyvet ami ennyi nyelven ennyi éven keresztül létezett?
.
Helytelenítés nem azonos a gyűlölködéssel. Abban bizonyára egyetértünk, hogy nem jó gyűlölködni
.
Hogy mi a természetes és mára mi van a természetben két különböző dolog, nemdebár?
Hogy mi normális azt a Bibliából olvasom ki. Azért mesekönyvnek kicsit sok rétű. Láttál már olyan mesekönyvet ami ennyi nyelven ennyi éven keresztül létezett?
Man literally too angry to die
"Gyűlölködni jóérzés kérdése, természetellenes pedig, ami a természetben van. Hogy mi a normális, egy évezredes mesekönyvből olvasom ki."
- MattMatthew evangéliuma 11:91
- MattMatthew evangéliuma 11:91
i tell it like it is, cause im a bold figure
Sok rossz, beteges és természetellenes dolog előfodul sok helyen, ez még nem jelenti azt, hogy normális.
Nem vallás miatt lesznek homofóbok? A homoszexualitás helytelenítése többek között jóérzés kérdése. A Biblia pedig segít abban, hogy jóérzésű legyen valaki és aki jóérzésű és Bibliaolvasó az általában vallásos...
Nem vallás miatt lesznek homofóbok? A homoszexualitás helytelenítése többek között jóérzés kérdése. A Biblia pedig segít abban, hogy jóérzésű legyen valaki és aki jóérzésű és Bibliaolvasó az általában vallásos...
Man literally too angry to die
De, igazából eléggé egységesek abban, hogy nem személyes döntésről van szó.
Ennek a konklúziónak a levonásához pedig nem kell tudósnak sem lenni, elég ha egyszerűen körülnézel és ahelyett, hogy a fejed a homokba dugnád, tudomásul veszed, hogy a homoszexualitás az állatvilágban és az összes emberi kultúrában, civilizációban egyaránt előfordul.
Egyébként igaz, hogy a Bibliában leírtak abszolút lényegtelenek ilyen szempontból, lévén az emberek nem a vallás miatt lesznek homofóbok. Épp fordítva: a meglévő homofóbiát legitimizálják óvatosan kiválogatott versekkel és idézetekkel.
Ennek a konklúziónak a levonásához pedig nem kell tudósnak sem lenni, elég ha egyszerűen körülnézel és ahelyett, hogy a fejed a homokba dugnád, tudomásul veszed, hogy a homoszexualitás az állatvilágban és az összes emberi kultúrában, civilizációban egyaránt előfordul.
Egyébként igaz, hogy a Bibliában leírtak abszolút lényegtelenek ilyen szempontból, lévén az emberek nem a vallás miatt lesznek homofóbok. Épp fordítva: a meglévő homofóbiát legitimizálják óvatosan kiválogatott versekkel és idézetekkel.
i tell it like it is, cause im a bold figure
Mármint úgy értettem, hogy legjobb tudomásom szerint a szakértők sem egységesek abban, mi okozza a homoszexualitást.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
A közvélemény igen nagy része pedig rasszizmust nem ítéli el, támogatja a háborúkat és egyéb gonosz dolgokat tehát ez nem ,,menti fel'' a vallást számomra ez alól. Aki nem amish az nem is a Biblia szerint él, tehát ez elég hülye ok de tényleg így van. Ha nem használna mobilt és nem élne fogyasztói életet azt mondom megértem hogy megveti a melegeket a sok vallásos ember, de így csak ürügy és vak dobálózás...
Na, várjál már egy kicsit, egyelőre ott tartunk, hogy a génhiba miatt kialakult homoszexualitás létét a közvélemény jó része sem ismeri el. 

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Én egyvalamit nem értettem sosem. A keresztény vallás miért nem fogadja el a génhiba miatt kialakult homoszexualitást? Nem vagyok vallásos, de valahogy az egész hit célja ennél a pontnál számomra kusza... Miért büntetik azokat akik nem tehetnek semmit ,,ez'' ellen hisz így születtek?
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]