28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

IGI2



Írd ide hozzászólásod:

robertty
robertty [2]
sziasztok
igi2-on egy kis segitseg kellene mivel elakadtam a prison escape palyan megcsinaltam az 5 kuldetest es a hatodikkal van bajom kinyirtam mindenkit de nemtok tovabb menni mit kell tennem vaggy hova kell mennem ha valaki tud segiteni akko megkosszonnem

Vissza

Fórumszabályzat