28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Division 9 - egy lefújt zombis játék (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Te jó ég, ezt komolyan pénzért akarták árulni? Az egy dolog, hogy ugyanaz a parancsrendszer, mint a SWAT 4-ben, mert az használható volt, de hogy ugyanazon a pályán játszódjon, ugyanazokat a a hangokat és ember skin-eket használják, az igénytelenség netovábbja.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Vissza

Fórumszabályzat