28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Division 9 - egy lefújt zombis játék (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Mindegyik játékban lőni kell a zombikat, nem túl nagy az eltérés. De ahogy elnézem, nem nagyon fogunk előbbre jutni, szerintem egy rakás szemét lett volna a játék, ha nem változtatnak rajta az alapoktól.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Madrac
Madrac [4264]
Mind2 altalad emlitett jatek teljesen mas stilus. Es meg1x mondom, ez csak 1 concept.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
House of the Dead 3, Resident Evil (ebben nem vagyok biztos, sosem játszottam velük) illetve rengeteg mod pl. a Half Life-hoz. Az meg egy dolog, hogy nem nyilvánosságnak szánt játék. Biztos tisztában voltak vele, hogy kritikán aluli, amit műveltek.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Madrac
Madrac [4264]
Akkor mondj egy hasonlo zombis jatekot akkorrol. Es ez egy nem a nyilvanossagnak szant video eredetileg.

Amugy en se ertem miert olyan jatszik ilyenkor aki osszekeveri a billt az egerrel.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Ember, ez nem így megy. Egy bemutató lényege, hogy kedvet kapjon hozzá az ember, ne pedig a szörnyülködjön rajta. Ez még SWAT 4 DLC-nek is vicc lett volna. És igen, egy bemutatótól azt várom, hogy megmutassa, miben is nyújt mást, többet, mint a többi hasonló játék. De ha neked ennyi elég egy gameplay videóhoz, akkor egyszerűen csak igénytelen vagy.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Madrac
Madrac [4264]
Ember ez egy elso bemutatovaltozat volt csak. Mit varsz? Reszletesen kidolgozott kornyezetet rengeteg ujdonsaggal, mely a kesz jatekokat is megszegyeniti? Ranezesre nem igazan nyujtott volna kevesebbet mint a Left4Dead csak epp elobb.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Te jó ég, ezt komolyan pénzért akarták árulni? Az egy dolog, hogy ugyanaz a parancsrendszer, mint a SWAT 4-ben, mert az használható volt, de hogy ugyanazon a pályán játszódjon, ugyanazokat a a hangokat és ember skin-eket használják, az igénytelenség netovábbja.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Vissza

Fórumszabályzat