azért nem juttok előrébb, mert hülye vagy, és értetlen.
a concept az, amit te soha a büdös életben nem fogsz látni. lehet, hogy a codról is mutathatnának olyat ma, amire azt mondanád, hogy kukába vele és azt rágyújtani lángossal, mert ez egy istenkáromlás és emberiség ellen elkövetett bűn lenne, ha kijönne.
a játék kiváló alapötlet, jóval a L4D előttről, a menü jó, a design klappol, a zene fasza. ha végül játék lett volna belőle, lehet, hogy ma nem lenne L4D és ezzel játszana mindenki, aki ma L4Deadezik. miért olyan nehéz ezt fölfogni?
Ha a Kingpin-ről mutatnék neked most egy kezdetleges trailert, azt mondanád, hogy de jó, hogy nem játszottál vele, mert biztos egy szar volt?
javaslom keress magadnak egy íróasztalt, egy lámpát, vegyél elő pár pc-s újságot és olvass kicsit utána a dolgoknak, mert ha nem vagy tájékozott a témában, akkor könnyen olyan baromságokat hordhatsz itt össze, amilyeneket most is, és szinte sértő, ahogyan beszélsz a témában...
"Mindegyik játékban lőni kell a zombikat, nem túl nagy az eltérés"
ez téged jellemez.
szerk: hoppá, és még valami! szerintem ha végleg ilyen lett volna, hogy nem a vicces irányba megy el és nem 100000 zombival kell egyszerre küzdeni, mint a L4D-ben, akkor jobb lett volna simán. az ilyen nyelves szörnyek, meg pukkancsok, meg tankok tökre elbasszák az egész tipikus filmekből ismert hangulatot, nekem ez hiányzik még mindig, hogy ne legyen 600000 zombi, de legyen pár, és ne alakuljanak át az emberek óriássá, csak mert elkezdtek rohadni kívül-belül. volt is egy gagyi zombis játék, amit végigtoltam, full béna, de a hangulat és a lőszerhiány okozta félelem odabaszott benne! nem jut eszembe a címe mondjuk
