én kérek elnézést, hogy beszóltál és vissza mertem írni, hogy hülyeséget beszélsz. de tényleg.
fuck off.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Division 9 - egy lefújt zombis játék (Hírek)
Sorry, boss.
If I look back I am lost
egy témából kanyarodtunk el erre, ha megengeded, olvass csak vissza nyugodtan, néha egy fórumban azt is kell.
Most arról van szó, hogy mekkora élmény a játék, vagy hogy milyen szép?
If I look back I am lost
Ezt vágom, azért is írtam ezt az elején. Viszont van egy egy-két pofás UT3 engines játék: Gears of War 1-2, illetve a most novemberben kiadott Borderlands. (meg ha jól tudom a Batmanes cucc is UT)
Negatív példa: MoH Airborne, Bioshock(kövezzetek meg, de szerintem baromi csúnya), Terminator 4, plusz amiket te is felhoztál.
Negatív példa: MoH Airborne, Bioshock(kövezzetek meg, de szerintem baromi csúnya), Terminator 4, plusz amiket te is felhoztál.
horrorgeeks.blogspot.com
semmit nem jelent sajnos, hogy milyen motorral készül egy játék, az UE 3-ból sem készült még egy játék sem, ami csak megközelítené is az UT 3-at. Legendary, meg az oroszok megszállják amerikát meg mittomén, Rise of the Argonauts... ezeket három évvel azelőtt is elkészíthették volna, hogy megjelent az UT 3 motorja a piacon.
Pedig Unreal 2.5 motorral készült
Nekem pont amiatt tetszett, hogy végre volt egy zombis játék, amely történet központú volt, és bár teli volt hibával (meg ugye bénán is nézett ki), de a hangok, a zene, a hangulat mind felejthetetlenné tették. Plusz volt benne co-op illetve multiplayer is.
Nekem pont amiatt tetszett, hogy végre volt egy zombis játék, amely történet központú volt, és bár teli volt hibával (meg ugye bénán is nézett ki), de a hangok, a zene, a hangulat mind felejthetetlenné tették. Plusz volt benne co-op illetve multiplayer is.horrorgeeks.blogspot.com
tökéletesen látszik rajtad, hogy mennyire lila gőzöd sincs az egész témához, menjél magazinokat nézegetni, az való a bajos fejednek, mivel az információkat nem tudod feldolgozni maradéktalanul.
pl a PoP-ról, Far Cry 2-ről kikerült képek kurvára nem concept artok voltak, vagy demók, hanem már az elkezdett végleges játék.
pl Prey-t ismered? Duke Nukem Foreverről ne is beszéljünk.
honnan tudod te magasintelligenciájú kis szar, hogy a L4D pl hogy nézett ki, amikor összedobtak egy gyors demót a prezentáláshoz, amire igen-t vártak a főnököktől? mert a videóban lévő játék ilyen. tudod egyáltalán mi az a skicc? vázlat? gyorsan papírra vetik amit gondolnak, egy rögtönzött megoldást, amit lehet bemutatni, hogy ebből szeretnénk kihozni valamit x év múlva, x összegből, ezekkel és ezekkel a lehetőségekkel/bővítésekkel.
de minek is magyarázok, te lezártad a dolgot, úgy hogy ne is merj visszapofázni ezek után, hanem ahogy szoktátok itt ti kis gyökerek, a vita lezárását a moderátoroknak való sírással fejezd be, mert ennyire tellik, nulla érv, beismerni, hogy hülye vagy nem megy, ennyi.
ja és nem játszok a L4D-el mert nem vettem meg. bár megnézném mit csinálnál TF2-ben, mert én meg azzal játszottam még nemrég. biztosan nagyon jó sóder lennél, mediccel kipötyögnélek egy perc alatt, ha csak nem kapnál egy gyalásót a pofádba.
Kanduhrka: De az bizony! Az betegesen jó volt, hiába nézett már akkor is ki úgy, mint a mosott szar grafikailag, de hangulatban többet tudott, mint bármelyik eddig megjelent zombis FPS. Még a Dome nyilvántartásában sincs benne, csak topic van róla. Ezért nincs a listámban :S
pl a PoP-ról, Far Cry 2-ről kikerült képek kurvára nem concept artok voltak, vagy demók, hanem már az elkezdett végleges játék.
pl Prey-t ismered? Duke Nukem Foreverről ne is beszéljünk.
honnan tudod te magasintelligenciájú kis szar, hogy a L4D pl hogy nézett ki, amikor összedobtak egy gyors demót a prezentáláshoz, amire igen-t vártak a főnököktől? mert a videóban lévő játék ilyen. tudod egyáltalán mi az a skicc? vázlat? gyorsan papírra vetik amit gondolnak, egy rögtönzött megoldást, amit lehet bemutatni, hogy ebből szeretnénk kihozni valamit x év múlva, x összegből, ezekkel és ezekkel a lehetőségekkel/bővítésekkel.
de minek is magyarázok, te lezártad a dolgot, úgy hogy ne is merj visszapofázni ezek után, hanem ahogy szoktátok itt ti kis gyökerek, a vita lezárását a moderátoroknak való sírással fejezd be, mert ennyire tellik, nulla érv, beismerni, hogy hülye vagy nem megy, ennyi.
ja és nem játszok a L4D-el mert nem vettem meg. bár megnézném mit csinálnál TF2-ben, mert én meg azzal játszottam még nemrég. biztosan nagyon jó sóder lennél, mediccel kipötyögnélek egy perc alatt, ha csak nem kapnál egy gyalásót a pofádba.
Kanduhrka: De az bizony! Az betegesen jó volt, hiába nézett már akkor is ki úgy, mint a mosott szar grafikailag, de hangulatban többet tudott, mint bármelyik eddig megjelent zombis FPS. Még a Dome nyilvántartásában sincs benne, csak topic van róla. Ezért nincs a listámban :S
Eddig is röhögtem a szánalmas kötekedéseiden, most sincs ez másként
Ne állíts már olyan baromságokat, hogy a concept-eket soha a büdös életben nem fogjuk látni. A te állításod szerint akkor egy koncepciónak kb. semmi köze a játékhoz, mi? (Nyilván emlékszel rá a nagy gamer múltaddal, hogy még 2006-ban felbukkantak kiszivárgott concept art-ok a Far Cry 2-ről és az új PoP-ról, illetve az Assassin's Creed-ről, ahol pontosan megegyeztek a helyszínek és szereplők a végleges játékhoz képest) Most komolyan, hány olyan játékot tudsz mutatni, ahol az eredeti tervekhez képest teljsen új motort, textúrákat, környezetet, esetleg történetet cisnáltak, csak mert a koncepciókat soha a büdös életben nem látjuk? Mert hogy ezen a játékon más nem segített volna, az biztos.
"Jóval a L4D előttről" - ja, mikor is jelentették be a L4D-et? 2006 körül? Az is téged jellemez, hogy szar vagy a L4D-hez, ezen nincs mit vitatni. Az meg külön poén, hogy a trágya ízlésednek megfelelő Division 9 befosott a konkurenciától (ami szerinted ráadásul később is lett bejelentve). Nyilván tök igényes stádiumban leledzett a játék.
Bár lefogadom, hogy erre a kommentre is valami magasröptű személyeskedéssel fogsz válaszolni, hiszen belőled sosem telt ki több, én itt be is fejeztem a veled való "társalgást".
Ne állíts már olyan baromságokat, hogy a concept-eket soha a büdös életben nem fogjuk látni. A te állításod szerint akkor egy koncepciónak kb. semmi köze a játékhoz, mi? (Nyilván emlékszel rá a nagy gamer múltaddal, hogy még 2006-ban felbukkantak kiszivárgott concept art-ok a Far Cry 2-ről és az új PoP-ról, illetve az Assassin's Creed-ről, ahol pontosan megegyeztek a helyszínek és szereplők a végleges játékhoz képest) Most komolyan, hány olyan játékot tudsz mutatni, ahol az eredeti tervekhez képest teljsen új motort, textúrákat, környezetet, esetleg történetet cisnáltak, csak mert a koncepciókat soha a büdös életben nem látjuk? Mert hogy ezen a játékon más nem segített volna, az biztos.
"Jóval a L4D előttről" - ja, mikor is jelentették be a L4D-et? 2006 körül? Az is téged jellemez, hogy szar vagy a L4D-hez, ezen nincs mit vitatni. Az meg külön poén, hogy a trágya ízlésednek megfelelő Division 9 befosott a konkurenciától (ami szerinted ráadásul később is lett bejelentve). Nyilván tök igényes stádiumban leledzett a játék.
Bár lefogadom, hogy erre a kommentre is valami magasröptű személyeskedéssel fogsz válaszolni, hiszen belőled sosem telt ki több, én itt be is fejeztem a veled való "társalgást".
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
azért nem juttok előrébb, mert hülye vagy, és értetlen.
a concept az, amit te soha a büdös életben nem fogsz látni. lehet, hogy a codról is mutathatnának olyat ma, amire azt mondanád, hogy kukába vele és azt rágyújtani lángossal, mert ez egy istenkáromlás és emberiség ellen elkövetett bűn lenne, ha kijönne.
a játék kiváló alapötlet, jóval a L4D előttről, a menü jó, a design klappol, a zene fasza. ha végül játék lett volna belőle, lehet, hogy ma nem lenne L4D és ezzel játszana mindenki, aki ma L4Deadezik. miért olyan nehéz ezt fölfogni?
Ha a Kingpin-ről mutatnék neked most egy kezdetleges trailert, azt mondanád, hogy de jó, hogy nem játszottál vele, mert biztos egy szar volt?
javaslom keress magadnak egy íróasztalt, egy lámpát, vegyél elő pár pc-s újságot és olvass kicsit utána a dolgoknak, mert ha nem vagy tájékozott a témában, akkor könnyen olyan baromságokat hordhatsz itt össze, amilyeneket most is, és szinte sértő, ahogyan beszélsz a témában...
"Mindegyik játékban lőni kell a zombikat, nem túl nagy az eltérés"
ez téged jellemez.
szerk: hoppá, és még valami! szerintem ha végleg ilyen lett volna, hogy nem a vicces irányba megy el és nem 100000 zombival kell egyszerre küzdeni, mint a L4D-ben, akkor jobb lett volna simán. az ilyen nyelves szörnyek, meg pukkancsok, meg tankok tökre elbasszák az egész tipikus filmekből ismert hangulatot, nekem ez hiányzik még mindig, hogy ne legyen 600000 zombi, de legyen pár, és ne alakuljanak át az emberek óriássá, csak mert elkezdtek rohadni kívül-belül. volt is egy gagyi zombis játék, amit végigtoltam, full béna, de a hangulat és a lőszerhiány okozta félelem odabaszott benne! nem jut eszembe a címe mondjuk
a concept az, amit te soha a büdös életben nem fogsz látni. lehet, hogy a codról is mutathatnának olyat ma, amire azt mondanád, hogy kukába vele és azt rágyújtani lángossal, mert ez egy istenkáromlás és emberiség ellen elkövetett bűn lenne, ha kijönne.
a játék kiváló alapötlet, jóval a L4D előttről, a menü jó, a design klappol, a zene fasza. ha végül játék lett volna belőle, lehet, hogy ma nem lenne L4D és ezzel játszana mindenki, aki ma L4Deadezik. miért olyan nehéz ezt fölfogni?
Ha a Kingpin-ről mutatnék neked most egy kezdetleges trailert, azt mondanád, hogy de jó, hogy nem játszottál vele, mert biztos egy szar volt?
javaslom keress magadnak egy íróasztalt, egy lámpát, vegyél elő pár pc-s újságot és olvass kicsit utána a dolgoknak, mert ha nem vagy tájékozott a témában, akkor könnyen olyan baromságokat hordhatsz itt össze, amilyeneket most is, és szinte sértő, ahogyan beszélsz a témában...
"Mindegyik játékban lőni kell a zombikat, nem túl nagy az eltérés"
ez téged jellemez.
szerk: hoppá, és még valami! szerintem ha végleg ilyen lett volna, hogy nem a vicces irányba megy el és nem 100000 zombival kell egyszerre küzdeni, mint a L4D-ben, akkor jobb lett volna simán. az ilyen nyelves szörnyek, meg pukkancsok, meg tankok tökre elbasszák az egész tipikus filmekből ismert hangulatot, nekem ez hiányzik még mindig, hogy ne legyen 600000 zombi, de legyen pár, és ne alakuljanak át az emberek óriássá, csak mert elkezdtek rohadni kívül-belül. volt is egy gagyi zombis játék, amit végigtoltam, full béna, de a hangulat és a lőszerhiány okozta félelem odabaszott benne! nem jut eszembe a címe mondjuk

Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:32
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [1]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]