28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

a_Mano
a_Mano [218]
azokhoz a játékokhoz amik kihasználják a sok magot elég lehet, de amik nem azoknak kevés lehet a viszonylag alacsony magonkénti sebesség. használtan ha van még rá gari max 20-25öt adnék érte, ha nincs még kevesebbet (az lga775 már halott tokozás)

Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.

agar007
agar007 [13]
Sziasztok.Segítséget kérnék,kínáltak nekem egy intel core 2 quad-ot Q8400-at.Vélemény erről a prociról.Elég minden mostani játékhoz?Használtan mennyit érhet?Előre is köszi.

Vissza

Fórumszabályzat