28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

a_Mano
a_Mano [218]
vistán: jobb klikk az asztalon->testreszabás->asztali ikonok módosítása és kiveszed a pipát

Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.

Dilizs
Dilizs [3315]
XP vagy Vista vagy Win7? Win7 esetében egyszerű, mert ott ki lehet kapcsolni, h ne látszódjon; mindezt regisztri buhera nélkül...XP/Vista esetében nem tom, asszem XP esetében van valami regisztri buhera...Vista esetében nem tom, h ugyan az e mint a Win7-nél.

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Falusi
Falusi [763]
Valaki tudja, hogy kel megszabadulni a Lomtár ikontól? Egyszerűen nem akar összejönni.

Vissza

Fórumszabályzat