28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Combat Mission: Afghanistan bejelentés (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

szedrencs
szedrencs [4695]
Ezt az endzsint nagyon el kéne felejteni már szerintem, mert botrányosan néz ki - és ezt úgy mondom, hogy általában teszek rá, hogy néz ki egy játék, ameddig stimmel a játékélmény. (Van ebben egyáltalán shader ???)

Aki ezért kiadja a 25-45 dollár közötti összeget, az megérdemli.

Miért nem tudják a ToW motorját aláhegeszteni, akkor elégséges/elfogadható lenne a látvány.

A másik kérdés, hogy ezt kinek akarják eladni?

Amcsik nem fognak játszani szakállas-RPG-s arcokkal, mert épp "Az ellenségeink" feliratú dobozban vannak, oroszokkal miért játszanának, afgánoknál meg ugye kevés a PC.

Oroszoknál el tudnak tolni pár darabot, meg ugye a Snowball is orosz cég, de nem látom benne így koncepciószinten az okosságot, vagy hogy ez miért hozna pénzt.

Vissza

Fórumszabályzat