28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
thx
Babykiller
Babykiller [14268]
ctrl-f1
Peace
Peace [28898]
Hiába nézegetem a manual-t, nem találom, hogy mit kell megnyomnom BIOS-on belül, hogy több opciót érjek el. Szeretnék memória időzítésekkel babrálni a Gigabyte P35-DS3-as alaplapomon, de nem emlékszem mivel lehetett előcsalogatni a plusz beállítási opciókat. Valaki ki tudna segíteni?

Vissza

Fórumszabályzat