28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

tompetixxx
tompetixxx [2]
Sziasztok,nekem 1 olyan problémám volna :felraktam a win 7-et aktiváltam ahogy kell de kb 1:50 percenként ujraindul.Nem tudok rájönni hogy mi okozza.Ezért kérném a segitséget,válaszotokat elöre is köszönöm.
Üdv:

Vissza

Fórumszabályzat