28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

_Sun_
_Sun_ [827]
CCleaner nevű ingyenes progival lehet törölni a telepítések közül a bejegyzést.

Gaming is about killing time, not killing people

Kemloth
Kemloth [3310]
Az MSN megőrült.
Felraktam pár napja, de nem tudtam bejelentkezni, így uninstall következett.
Tegnap letöltöttem máshonnan egy másik verziót, elindítom, hogy most akkor megoldódik... de nem. Ilyen Windows Live-baszkura jön ki, hogy mit lehet telepíteni, és mi van már telepítve; és az MSN a már telepítettek közt van. Jó - gondoltam - újraindítás, utána majd jobb lesz. Nem, ugyanez. Megkerestem az MSN mappáját, és töröltem, atán ürítettem a lomtárat; de ugyanúg azt mondja, hogy már telepítve van.

Hogy lehetne ezt megoldani?
Viszonylag fontos lenne, kösz a tanácso(ka)t előre is!

Vissza

Fórumszabályzat