28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Meton
Meton [3]
Sz.tem a Celeron nem játékra való, de lehet, hogy tévedek. Mellesleg kiopróbáltam a kínai YLMF XP-t, egy nagyon kis hardverigényű gépen is símán és gyorsan fut. Igaz nem igényli a víruskeresőket és egyéb beépülő dolgokat. Linuxra épül, ezért stabil, letölthető a nyelvi csomag is hozzá. Nem ajánlom már futó oprendszer mellé, mert macerás egymás mellett futtatni, de szűz gépen érdemes kipróbálni!
david139
david139 [18716]
klikk

Mennyire korrekt, hogy celeron 2,8-as proci 100%-ön pörög, ha csak 1db msn játék megy, meg a game booster?

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat