28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Dealer
Dealer [7500]
Oké, segítsetek, könyörgöm!

Van nekem egy ilyen üzenetem minden alkalommal kb. 1 hónapja, amikor benyomom a gépet. Ha az elsőre kattintok, közli, hogy ismeretlen hiba miatt nem tudta feltelepíteni, és kapok egy másik hibaüzenetet, amit nem lehet becsukni. A másodikra kattintva azonnal felugrik újra ez az ablak, és a harmadikra kattintva is. Ha csak be akarom zárni, akkor is. Szóval egy hónapja nem látom a hátterem ettől a szartól, remélem valakinek van valami tippje, hogy tüntethetném el. Köszike!

Vissza

Fórumszabályzat