28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Huhh, nekem régen volt ilyesmi, én ilyenkor egy percig tenyereltem az enteren...

Start >> Eszközök és nyomtatók >> és ott távolítsd el az ismeretlen eszközöd (jobbkatt eltávolítás)...vagy húzd ki a bentfelejtett USB-t...ha nincs ilyesmi, akkor megnyugtatlak, nekem két napja a gépem bekapcsolás után észlelt egy floppy-meghajtót csak úgy, benne egy formázandó lemezzel, pedig a házban nincs floppy, meg meg hajtó, nemhogy a gépben, úgyhogy vannak ilyen szellem-dolgok a számítógépben

Ha így sem jó, akkor nincs tippem, húzd le a képernyő alsó sarkába az ablakot, legalább nem látod...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Dealer
Dealer [7500]
Oké, segítsetek, könyörgöm!

Van nekem egy ilyen üzenetem minden alkalommal kb. 1 hónapja, amikor benyomom a gépet. Ha az elsőre kattintok, közli, hogy ismeretlen hiba miatt nem tudta feltelepíteni, és kapok egy másik hibaüzenetet, amit nem lehet becsukni. A másodikra kattintva azonnal felugrik újra ez az ablak, és a harmadikra kattintva is. Ha csak be akarom zárni, akkor is. Szóval egy hónapja nem látom a hátterem ettől a szartól, remélem valakinek van valami tippje, hogy tüntethetném el. Köszike!

Vissza

Fórumszabályzat