Start >> Eszközök és nyomtatók >> és ott távolítsd el az ismeretlen eszközöd (jobbkatt eltávolítás)...vagy húzd ki a bentfelejtett USB-t...ha nincs ilyesmi, akkor megnyugtatlak, nekem két napja a gépem bekapcsolás után észlelt egy floppy-meghajtót csak úgy, benne egy formázandó lemezzel, pedig a házban nincs floppy, meg meg hajtó, nemhogy a gépben, úgyhogy vannak ilyen szellem-dolgok a számítógépben
Ha így sem jó, akkor nincs tippem, húzd le a képernyő alsó sarkába az ablakot, legalább nem látod...
A kibaszás társas játék, sose feledd.
