Ezt körülbelül hol taníthatják? Szerintem általános alsóban már tudni kell mindenkinek megkülönböztetni Angliát az Egyesült Királyságtól...
Ez meg csak egy kis bónusz a TV2 honlapjáról.
Utóbbiakkal kapcsolatban melegen ajánlom a Megasztár topikba írt éjszakai hozzászólásomat is, amely miatt még mindig fel vagyok háborodva.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.