28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Döbbenetes butaság A széfben

Ezt körülbelül hol taníthatják? Szerintem általános alsóban már tudni kell mindenkinek megkülönböztetni Angliát az Egyesült Királyságtól...

Ez meg csak egy kis bónusz a TV2 honlapjáról.

Utóbbiakkal kapcsolatban melegen ajánlom a Megasztár topikba írt éjszakai hozzászólásomat is, amely miatt még mindig fel vagyok háborodva.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat