28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

74656
74656 [210]
Az ACDsee program része a acdintouch40.dll
De le is tudod tölteni a dll-t
ITT
Jobb alul ott a free download gomb!

Revenge is a dish best served cold --old proverb/A bosszú hidegen tálalva a legjobb --régi közmondás

bercuka
bercuka [1]
Üdvözlök mindenkit. Szeretnék egy kis segitséget kérni. Valamit letöröltem a programból és most nem tudom megnyitni az E-mail mellékleteit.Azt irja ki hogy az alkalmazást nem sikerült elinditani mert az ACDIn Touch40.dll nem található de az ujratelepités megoldhatja a problémát.Ha ezt beütöm a keresőbe akkor kiad nekem egy hibakereső és javitó.fizetős programot ami nem magyar és nem tudom hogy megoldja e a problémámat. Ehhez kérném az önök segitségét hogy mit tegyek. Előre is köszönöm.

Vissza

Fórumszabályzat