28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

egykopasz
egykopasz [1]
Heló!
Segítségre van szükségem. 1 éve vettem a psp-et és eddig nem igazán foglalkoztam vele cska játék zene kép film. És most kezdtem volna el programokat rátenni internetet használni, de nemtudom hogyan kell ezeket főleg a programokat rátenni. Olyan ember segítségét várom aki ezekben a kérdésekben tud nekem segíteni és remélem a segítségével megoldom a program problémámat. Ha tudsz segíteni és kedved és türelmed is van kérlek írj:egykopasz@citromail.hu. Remélem valaki tud segíteni.
üdv.:egykopasz

Vissza

Fórumszabályzat