28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

neumark
neumark [2882]
Fasza!! Teljesen elszállt a gépem, úgy néz ki végleg. Tegnap csinált egy olyat, hogy magára hagytam egy tíz percre, majd mikor visszatértem, a monitor már nem kapott jelet. Teljes sötétség, a ledje is zöldből narancsba ment át de a gép ugyanúgy ment tovább, csak éppen semmire nem reagált. Erre elkezdtem újraindítgatni manuálisan, másodikra vagy harmadikra jó is lett. Ma délután videoklip nézés közben szállt el az egész újra, de már nem tudtam megcsinálni, rengetegszer újraindítottam de semmilyen jelet nem küld, még a bioszig se jut el. Winyót már áthelyeztük haver gépébe, teljesen jól működik, őszerinte az alaplap szállhatott el. Szerintetek ez mennyire megalapozott?
Most elvileg szobatárs laptopját használhatom amíg nincs itt, de kéne egy usb-s mobilrack, abból viszont olyan amire ilyen régi párhuzamos IDE porttal lehetne csatlakoztatni a régi Seagate winchesteremet. Lehet még ilyet szerezni egyáltalán?

Vissza

Fórumszabályzat