28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ArmA 2



Írd ide hozzászólásod:

DancZer
DancZer [41]
Meglehet! Dinamikusan kell szinkronizálni. Ha tudsz szcriptelni nem olyan nehéz.


A Team leader init részéhez írd be ezt:
this addEventHandler ["killed",{[] execVM "spawn.sqf";}];

Ezután készíts egy szöveges dokumentumot spawn.sqf névvel, és másold a pálya könyvtárába(Users/Documents/Arma 2/missions/Pálya neve).

A spanw.sqf nek tartalmazina kell:

WaitUntil {alive player};

//MODUL1 - modul neve
//A [] közé írd be azoknak a nevét amiket szinkronizálni szeretnél vesszővel elválasztva, a player a team leader jelen esetben
//pl.: MODUL1 synchronizeObjectsAdd [player, CAR1];

MODUL1 synchronizeObjectsAdd [player];

//Ha ez lefut akkor sikerült szinkronizálnia, teszt után kikommentezheted // jellel
hintsilent "Szinkronizalva";

A script a köv. csinálja: Vár míg újraéled a játékos, majd szinkronizálja a modulal a objektumokat.
safranek11
safranek11 [2]
Sziasztok!
Nagy rajongója vagyok a játéknak, azt hiszem, nincsen a pc-s piacon semmi, ami egyáltalán megközelíthetné a színvonalát, nemhogy versenytársa lenne. A szerkesztővel ismerkedem, olvasgatom a fórumokat mindenfelé, de beleütköztem egy problémába, és hátha tud valaki segíteni:

A Secop module multiplayeres használatáról van szó. Meg lehet oldani valahogy, hogy miután a team leader,akihez szinkronizálva van a modul, meghalt, majd respawn-olt, továbbra is kapjon feladatokat a hq-tól? Kösz a segítséget előre is!

Vissza

Fórumszabályzat