28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

sHarris
sHarris [3225]
Nagyon egyértelmű lehet másoknak a dolog, de én még nem csináltam ilyet, látatlanban meg nem akarok semmit sem elvégezni.

Szóval, Norton Partition Magic-kel szeretnék egy partíciót létrehozni a C (rendszer)lemez kettévágásával. Namost, amikor rámennék arra, hogy OK, elfogadom a változtatásokat, a műveletek végrehajtásába beleegyezek, akkor kiírja, hogy újra kell indítani ehhez a gépet. Kérdés: ez az egész mindenséget le akarja törölni a C-ről, azért akarja újraindítani, vagy szimplán csak rutinfeladat, így zajlik normál körülmények közt is? Nem igazán szeretném ha mindenem elveszne.

Bocs az extranúb kérdésért, és kösz a választ előre is.

Vissza

Fórumszabályzat