Szóval, Norton Partition Magic-kel szeretnék egy partíciót létrehozni a C (rendszer)lemez kettévágásával. Namost, amikor rámennék arra, hogy OK, elfogadom a változtatásokat, a műveletek végrehajtásába beleegyezek, akkor kiírja, hogy újra kell indítani ehhez a gépet. Kérdés: ez az egész mindenséget le akarja törölni a C-ről, azért akarja újraindítani, vagy szimplán csak rutinfeladat, így zajlik normál körülmények közt is? Nem igazán szeretném ha mindenem elveszne.
Bocs az extranúb kérdésért, és kösz a választ előre is.

