28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Csillagkapu - Stargate



Írd ide hozzászólásod:

Nayrobi
Nayrobi [2883]
Én vagyok sztem a fórumon az egyik legnagyobb SGU fan, de nekem ez nem igazán tetszett, olyan buta volt, és mellesleg a SGA 1x19-20 ugyanez volt, szinte az egész, szal volt egy kis déjá vu érzésem. Azért nem volt rossz, várom az októberi folytatást

PSN: nayrobi11

Vissza

Fórumszabályzat